Послуги фінансового менеджменту


Зовнішній фінансовий менеджер - інноваційне адміністрування бізнесу

Делегування неосновних функцій є головним трендом оптимізації бізнес-процесів нашого часу. Аутсорсинг фінансового менеджменту та адміністрування бізнесу повністю відповідають цій прогресивній тенденції.

Перш за все, така передача неключових для бізнесу завдань дає можливість його керівнику та власнику фокусуватись на головних функціях, які забезпечують конкурентні переваги.
Залучення зовнішнього спеціаліста дозволить Вам значно знизити адміністративні витрати. Адже, компанії не доведеться утримувати додаткову структуру та раздувати штат. Ряд постійних накладних витрат бізнесу стануть змінними - будуть залежати тільки від рівня ділової активності.
До того ж, залучення до роботи кваліфікованого та досвідченого зовнішнього спеціаліста - це можливість отримати послугу найвищої якості, що часто неможливо при прийомі на роботу штатного працівника.

Наш досвід

15-річний досвід результативної роботи

"Реактивні фінанси" - це команда професіоналів фінансового та податкового менеджменту з міжнародною кваліфікацією та великим досвідом роботи в різних галузях. Ми створили нашим клієнтам додаткову вартість на мільйони доларів США - це, перш за все, результат більш ефективних рішень, прийнятих на основі підготованих нами звітів та зменшення адміністративних витрат бізнесу.

Наші співробітники мають досвід аудиторської роботи та податкового консультування міжнародних корпорацій, фінансового менеджменту малого та середнього бізнесу, а також великих публічних компаній.
За галузями, ми успішно співпрацювали з виробничими, торговими та агропромисловими підприємcтвами, виконували завдання для інвестиційного бізнесу та компаній у сфері інформаційних технологій.
Накопичений досвід допомогає нам реалізовувати найрізноманітніші проекти розвитку бізнесу, а також ефективно виконувати та контролювати фінансову, податкову та облікову роботу.
Ми спілкуємося та складаємо документи українською, російською та англійською мовами. В роботі цінимо ініціативу та віддаємо перевагу творчому підходу до вирішення проблем.

Переваги послуг фінансового менеджменту

в порівнянні з роботою штатного працівника послуги фінансового менеджменту від "Реактивні Фінанси" мають ряд суттєвих переваг.

Оперативність, що відповідає реаліям сучасного бізнесу
Це можливість отримати послугу негайно - не чекаючи пошуку і найму працівника, і «входження» його в роль. Так само швидко Ви можете і припинити співпрацю, без витрат на розірвання трудового договору. Такі оперативні можливості відповідають динамічному розвитку бізнесу в теперішній час.
Значне скорочення витрат на утримання фінансового персоналу
З нами Ви повністю скорочуєте витрати на прийом і звільнення співробітників, а також позбавляєтесь витрат на відпустку співробітників і пропуски робочих днів через хворобу.
Велика економія досягається через повне скорочення витрат на оплату податків на заробітну плату співробітників (понад 50% від її суми) - адже послуги зовнішнього фінансового менеджера оплачуються на рахунок підприємця чи юридичної особи.
Ми забезпечуємо ефективну та результативну роботу - Ви оплачуєте лише конкретні виконані завдання, а не весь робочий час працівника фінансового відділу (20-40% скорочення витрат на виконання роботи). Заміна фінансового відділу послугами сервісу "Реактивні Фінанси" з скороченням витрат наполовину - це реально. Перевірте!
Висока якість роботи та надійність співпраці
Досвідчений фахівець з нашої команди, очевидно, впорається з роботою краще і швидше за середнього працівника. Ми підготуємо кращі аналітичні матеріали, запропонуємо Вам більше можливостей, складемо кращі звіти, на основі яких Ви приймете кращі, ефективніші рішення для Вашого бізнесу.
Надійність співпраці - репутація зовнішнього фахівця дасть Вам кращі гарантії виконання якісної фінансової роботи, аніж трудові обов'язки штатного співробітника. З нами Ви гарантовано отримуєте результат високої якості - або, у випадку незадоволеності, ми повертаємо гроші.